-A A +A

Aktuality

warning: Creating default object from empty value in /home/html/strediskosos.cz/public_html/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Volná pracovní místa pro handicapované, nástup květen - červen


Hledáme pracovníky na celý i poloviční úvazek s částečným invalidním důchodem, resp. zdravotním znevýhodněním potvrzeným lékařem, a to na pomocné práce v provozovnách Střediska SOS v Olomouci. Výběrové řízení se koná dne 25. dubna 2012. Nástup v měsíci květnu - červnu. Zašlete, resp. dostavte se s životopisem s kontaktními údaji na adresu: Olomouc, Praskova 16 nebo zašlete životopis na
e-mail: olomouc.sos@seznam.cz.
Podmínka: min. 5 měsíců evidence na ÚP

Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Šagátová,
tel. 585 220 050.

Volná pracovní místa pro handicapované


Hledáme pracovnice (pracovníky) na poloviční úvazek s částečným invalidním důchodem na pomocné práce v provozovnách Střediska SOS v Olomouci. Výběrové řízení se koná dne 16. února 2012. Nástup v měsíci březnu. Zašlete životopis s kontaktními údaji na adresu: Olomouc, Praskova 16 nebo na e-mail: olomouc.sos@seznam.cz.
Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Šagátová,
tel. 585 220 050.

Volná pracovní místa


Hledáme pracovnice (pracovníky) na pomocné práce
v provozovnách Střediska SOS v Olomouci. Nástup v měsíci únoru. Je zapotřebí, aby zájemci svůj životopis předali osobně do kanceláře střediska v Praskově 16 do 23. 1. 2012, popř. jej zaslali na mailovou adresu: olomouc.sos@seznam.cz.
Podmínka: dlouhodobá evidence na ÚP, bezúhonnost, časová flexibilita.
Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Šagátová,
tel. 585 220 050.

Volné pracovní místo


Hledáme pracovníky (pracovnice) na pomocné práce
v provozovnách SOS. Místo je vhodné i pro uchazeče
s částečným (nikoliv plným) invalidním důchodem, resp. pro uchazeče se zdravotním znevýhodněním.
Nabízíme práci na plný, resp. poloviční úvazek. Nástup v říjnu a listopadu 2011. Výběrové řízení se uskuteční ve dnech 22. a 23. září 2011 v provozovně na Praskově 16.
Podmínka: dlouhodobá evidence na ÚP, bezúhonnost.
Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Šagátová,
tel. 585 220 050.

Volné pracovní místo


Hledáme pracovníky (pracovnice) na pomocné práce v provozovnách SOS. Nabízíme hlavní pracovní poměr, plný úvazek.
Nástup: v září, říjnu a listopadu 2011.
Výběrové řízení se uskuteční ve dnech 25. a 26. 8. 2011 v provozovně na Praskově 16.
Podmínka: dlouhodobá evidence na ÚP, bezúhonnost.
Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Šagátová, tel. 585 220 050

Prosíme o zimní obuv pro naše klienty


Přijímáme po celý měsíc říjen zimní obuv pro své klienty. Věříme, že i tentokrát bude mít vyhlášená sbírka mezi spoluobčany silný ohlas.

Dobrodinci, kteří se rozhodnou darovat novou i zánovní obuv svým sociálně slabším bližním, mohou tak učinit do 30. října. Darovanou obuv přijímáme v naší provozovně na Praskově ulici v pracovních dnech od 9 do 12:30 hodin a od 13 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Kontaktní osoba: Jakub Kratochvíl, 608 413 506 nebo 585 220 050

Darované ručníky našly své adresáty


Sbírka „Každý ručník pomůže“, kterou jsme vyhlásili, se setkala s velkým zájmem veřejnosti.

Během jednoho týdne dárci do naší provozovny na Praskově ulici přinesli nejen 793 ručníků a osušek, ale i 49 utěrek a 78 kusů kapesníků. Toto vše našlo uplatnění mezi klienty Nízkoprahového denního centra olomoucké Charity. Nyní v létě se denně do centra Samaritán uchýlí sedmdesát až osmdesát lidí. Deset až patnáct z nich využije hygienického zázemí azylu.

Srdečně děkujeme všem dárcům za jejich nezištnost. Těší nás, že spoluobčané reagují rychle a cítí se svými bližními.

Každý ručník pomůže


Vyzýváme ke spolupráci veřejnost, které není lhostejný osud sociálně ohrožených a sociálně vyloučených lidí. Sbírku ručníků organizujeme do úterý 31. srpna. Darované osušky využijí klienti Nízkoprahového denního centra střediska Samaritán pro lidi bez domova.

Olomoučané, kteří chtějí pomoci lidem bez domova, mohou ručníky a osušky nosit do 31. srpna na naši provozovnu v Praskově ulici. V pracovní dny je mohou předat pracovníkům střediska od 9 do 12:30 hodin a od 13 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin.

Darujte i Vy vánoční radost osamělým a nemocným


Vánoční pečivo, cukrovinky, ovoce, čaje, dia potraviny, hygienické potřeby, drobné dárky můžete i letos přinášet do Střediska SOS - nejlépe do 17. 12., abychom z Vašich darů stačili včas udělat vánoční balíčky. Ty pak předáme při osobní návštěvě osamělým v domovech důchodců a nemohoucím spoluobčanům v jejich domácnostech.
Příjem darů:
po - pá 8 - 12,30 13 - 18
so 8 - 12

Sbírka čepic, šálů, rukavic a ponožek


Středisko SOS pro vzájemnou pomoc občanů v Olomouci vyhlašuje sbírku čepic, šálů, rukavic a ponožek pro spoluobčany bez přístřeší. Vaše dary předáme potřebným, kteří k nám přicházejí na doporučení sociálních úřadů, Denního centra Charity Olomouc a jiných spolupracujících organizací v rámci našeho trvalého projektu „Výdej bezplatné materiální pomoci“.

Syndikovat obsah